Web

Vytěžte ze svého webu maximum

Máte přizpůsobitelný web pro mobilní zařízení? Skvělé, my Vám ukážeme, jak z něj vytěžit maximum pro Vás a Vaše klienty.

Aktuální obsah

Obsah stejný jako na Vašem webu. Bez práce vždy aktuální obsah z Vašeho webu ihned v mobilní aplikaci.

Stále v aplikaci

Aplikace zobrazuje Vaše webové stránky jako stránky aplikace. Běžný uživatel je při prohlížení webu stále v mobilní aplikaci. Při využívání jakýchkoliv funkcí Vašeho webu aplikaci neopouští.

Soustřeďte sociální média

Využíváte pro svou firmu více sociálních sítí? Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn a další sociální sítě Vaší firmy mějte na jednom místě ve své aplikaci. Stylové a jednoduše přístupné.

Rychle a přehledně

Propojení Vašich webových stránek a profilů na sociálních sítích s mobilní aplikací je jednoduché a rychlé. Využijte této možnosti a mějte svou vlastní appku využitou naplno.

Nejdražší není vždy nejlepší.

Často dlouhý a drahý vývoj automatického eshopu v mobilní aplikaci nemusí být jediným řešením. Naše možnost vložení Vašeho eshopu do aplikace pomocí webu. To je varianta, která Vám ušetří čas, peníze i energii. Eshop máte v aplikaci aktivní ihned a vše běží na stejném systému jako doposud. Je to rychlé a jednoduché. Neztrácejte čas, který můžete využít pro svou firmu efektivněji.

Vyplňte formulář

My se Vám do 48 hodin ozveme