Funkce

Online chat

Komfortní komunikace
Chytrý a rychlý nástroj pro komunikaci se zákazníky. Poskytnutí komfortu, rychlé odezvy či možnosti zanechání dotazu.
Přidaná hodnota
Funkce umožňuje komunikaci se zákazníkem. Online chat je jako rychlý a komfortní nástroj jedním z hlavních důvodů, proč si uživatel aplikaci stáhne do svého telefonu. Veškerá komunikace zůstává v historii chatu a tedy oběma stranám stále na očích. Součástí online chatu je také možnost pro uživatele posílat fotografie.
Jednoduchost
Chat je spojen s Vaším mailem. Máte tak stálý přehled o příchozích zprávách a možnost okamžité reakce. Vše nastavíme za Vás a obratem spouštíme. Funkci je možné kdykoliv bezplatně aktivovat a deaktivovat.

Soutěže

Opakované návštěvy
Interaktivní a zábavný prvek Vaší aplikace. Soutěžní otázka, lokalizace uživatele a upload obrázků a fotek. Zákazník se vrací tam, kde ho to baví.
Atraktivita
Tím, že naši zákazníci aktivně tuto funkci používají, stvrzují tak její atraktivitu. Uživatel motivovaný účastí v soutěži navštěvuje aplikaci častěji. Vaše firma je tak stále v podvědomí Vašich zákazníků.
Okamžitá dostupnost
Kompletní nastavení funkce včetně její aktivace v aplikaci uděláme za Vás. Kdykoliv, obratem a bezplatně.

Dotazníky & formuláře

Využití naplno
Objednávka zboží, soutěžní formulář, dotazník spokojenosti nebo třeba kontaktní spojení. Formulář jako užitečná součást aplikace.
Oblíbená funkce našich zákazníků
Další z oblíbených a využívaných funkcí. Sami si nadefinujte jaké všechny informace od zákazníka potřebujete. Jméno, telefon, email, termín schůzky nebo třeba i celý dotazník pro získání hypotéky. Ano i takový formulář naši zákazníci využívají.
Nejste na to sami
Kompletní nastavení Vašeho dotazníku či formuláře bereme na sebe. Stačí si napsat, jak má formulář vypadat, obratem jej aktivujeme ve Vaší aplikaci. Vše je snadné, přehledné a hlavně efektivní.

Notifikační zprávy

Efektivita
Přímé a efektivní oslovení zákazníků. Přední upozornění s průměrnou čteností 92%. Rozesílání notifikací je neomezené a neúčtujeme si za něj žádné další poplatky.
Jedině s mobilní aplikací
Jedna z hlavních předností mobilní aplikace. Jakékoliv Vaše sdělení bude na 100 % doručeno. Akce, novinky, konference, účast na veletrhu, důležité informace z oboru a cokoliv dalšího. Námitka o možnosti vypnoutí notifikací v telefonu není v tomto případě na místě. Vašeho zákazníka přeci Vaše informace, novinky a akce zajímají. V ovládacím rozhraní pak máte plnou kontrolu a sami si řídíte, kdy co komu a kam pošlete. Osobní notifikace přímo na plochu telefonu Vašich zákazníků. Cílené zprávy s Vaším logem stojí za to.
Rychle a bez omezení
Zasílání notifikací Vám aktivujeme kdykoliv a bezplatně. Ovládání je jednoduché a nejste omezováni počtem.

Navigace

Interaktivní mapa
Přesná navigace na jednu a více poboček. Výběr z více typů map. Možnost zoomování mapy a její natáčení do stran.
Užitečná součást appky
Skvělá záležitost nejen pro nové zákazníky. Nikdo nebloudí, nehledá v mapách. Stačí stisknout “Navigovat” a cesta k Vám je jasná. Nezáleží, kolik máte provozoven. Tlačítko s navigací můžete dát ke každé z nich.
Rychlost
Přidat a odebrat navigační tlačítka můžete dle aktuální potřeby. Je to rychlé a jednoduché.

Statistiky

Vše, co potřebujete vědět
Aktuální statistika pohybu uživatelů v aplikaci. Čísla o využívání aplikace uživateli. Počet stažení a trendy.
Uzpůsobené pro Vás
Máme k dispozici kompletní a přehledné statistiky nejen pro milovníky grafů. Představte si, že ve svém účtu vidíte, kdy si zákazník otevřel aplikaci naposledy. Nejen že má stále Vaše logo v telefonu, ale také s ním můžete dále pracovat a motivovat jej k opakované návštěve Vaší aplikace.
Chytře ke slávě
Statistiky máte přístupné kdykoliv budete potřebovat. Jejich cílené využívání zvýší zvýší zájem o Vaši aplikaci.

Foto & video

Dejte appku do pohybu
Stylová fotogalerie pro perfektní prezentaci. Detaily s možností okamžitého sdílení na sociální sítě. Vložené videa nebo odkazy na YouTube. Videa včetně zvuku a možnosti pohybu na stopě.
Šiřte díky aplikaci
Máte jakékoliv video? Sem s ním, uzpůsobíme jej pro Vaši appku a zákazník si tak může oblíbenou formou shlédnout Vaše sdělení. Video je jeden z nejlépších prezentačních kanálů. Využijte jej i v aplikaci. Stejně tak interaktivní fotogalerie s možností okamžitého sdílení každé fotografie na Facebook. Zákazníci to ocení a Vaše aplikace opět stoupne na atraktivitě.
Profesionální podpora
S úpravou videí i obrázků si nelamte hlavu. Vše pro Vás profesionálně zpracujeme a nasadíme do aplikace. Vaše špičková prezentace je i v našem zájmu.

Denní menu

Zomato
Pravidelně aktualizované denní menu pomocí Zomato feedu. Automatické aktualizace obsahu bez nutnosti manuálního zásahu.
Stále na očích
Pokud nabízíte stravování v jakékoliv formě, tady zbystřete. Zákazník tyto informace nemusí zdlouhavě vyhledávat na webu nebo sdružovačích restaurací s tisíce konkurenty. Nabídněte mu své denní menu jediným stisknutím. Jednoduchý komfort pro uživatele u kterého budete na prvním místě při otázce kam na oběd nebo na večeři.
Jednoduše
Propojíme aplikaci s Vaším účtem na ZOMATO. Denní menu bude stále aktuální. Ihned a bez práce. Nastavení a nasazení do aplikace je okamžité a bezplatné.

Sdílení

Rozšiřte aplikaci
Šíření Vaší mobilní aplikace díky jednoduchému sdílení pro každého uživatele jedním stisknutím. Nechte uživatele sdílet aplikaci či jakýkoliv obrázek ze své galerie.
Chytrá reklama
Využijte sílu Facebooku ve svůj prospěch. Uživatel může na svém profilu sdílet Vaší aplikaci a nepřímo Vám tak udělat skvělou reklamu u všech svých přátel. Osobní doporučení vždy bylo a je nejlepším reklamním kanálem. Vaše aplikace se tak bude šířit sama.
Růst
Sdílení je jednoduché, rychlé a účinné. Podpořte jej, využijte jeho možnosti. Uživatelů bude přibývat.

Web v aplikaci

Šikovná součást
Jakékoliv webové řešení elegantně zobrazené v rámci mobilní aplikace. Uživatel prohlíží Vaše webové stránky, aplikaci však neopouští. Web v aplikaci jako její šikovná součást či doplněk.
Optimalizace
Máte přizpůsobitelný web pro mobilní zařízení? Rádi Vám řekneme, jak z něj vytěžit maximum pro klienty a Google. Dále by Vás mohlo zajímat, jak zhodnotit Vaši časovou a finanční investici. Stojí to za to.
Nepoznáte rozdíl
Responzivním webem to nekončí. Mít vlastní mobilní aplikaci je nová úroveň Vašeho byznysu. Váš web však může být její užitečnou součástí. Aplikace nabízí možnost odkazů na různá webová rozhraní či jejich zobrazení přímo v těle aplikace. Uživatel tak prohlíží Váš web, aniž by opustil aplikaci.
Vyplňte formulář

My se Vám do 48 hodin ozveme