Často kladené otázky

Máme přizpůsobitelné stránky pro mobilní telefony. To nestačí?

Přizpůsobitelné webové stránky jsou stále webovými stránkami. Díky aplikaci poskytnete svým zákazníkům interaktivní funkce a prvky, které samotný web nenabízí. Vyjma interaktivních funkcí je aplikace zpříjemněním a zkrácením cesty ke všemu, co nabízíte, tou nejmodernější formou. Mobilní aplikace je základním kamenem chytrých telefonů, které jsou sestaveny pouze a právě z mobilních aplikací. Od budíku, kalendáře či prohlížeče, přes hry, až po tu Vaši aplikaci. S mobilním webem ne, ale s mobilní aplikací se dostanete do dvou největších obchodů světa – APP STORE a GOOGLE PLAY. S vlastní mobilní aplikací v těchto obchodech okamžitě získáváte své místo, které Vám zaručí nejen prestiž, ale také silnou marketingovou pozici na místech, jež navštěvují miliony lidí denně.

Kolik aplikaci musím věnovat času? (Který nemám.)

Žádný. Grafické práce, naplnění aplikace Vaším obsahem, zveřejnění v APP STORE a GOOGLE PLAY a následné úpravy po dobu využívání aplikace děláme za Vás. Vaší povinností je pouze poskytnout materiál, který chcete ve své aplikaci mít.

K čemu mi aplikace vlastně bude?

Mobilní aplikaci lze využít hned několika způsoby. Jako moderní nástroj sloužící pro špičkovou prezentaci firmy, komunikaci se zákazníky, partnery, odběrateli či dodavateli, použití jako silný marketingový nástroj i konkurenční výhodu. Díky modernímu designu a přehlednému prostředí je aplikace tou nejlepší možnou prezentací Vaší firmy se všemi informacemi a kontakty na jediné stisknutí prstu. Pomocí chytrých funkcí zpříjemní a urychlí komunikaci s Vašimi zákazníky, udrží jejich loajalitu a pomůže tak zvednout obrat. Aplikace je také silným a progresivním marketingovým nástrojem, který Vám nejen zoptimalizuje Vaše online kampaně, ale také zásadně pomůže v rámci běžného webového vyhledávání. Současně se jedná o jedinou možnost, díky které dostanete do vyhledávání své logo. Třešničkou nakonec je umístění ve dvou největších obchodech na světe - APP STORE a GOOGLE PLAY, které již nyní začínají být využívány k vyhledávání nejen funkčních aplikací a her, ale také aplikací firemních. V neposlední řadě budete se svou vlastní aplikací o (k)rok před konkurencí. Využijte vlastní mobilní aplikace a říkejte svým zákazníkům:„Stáhněte si naši mobilní aplikaci.“ Dáte jim tak to, co konkurence nemá.

Může být problémem, že nejsem zrovna odborník na mobilní zařízení?

Vůbec ne, od toho jsme tu my. Vy zůstaňte odborníkem ve svém podnikání.

Jsme firma plná progresivních a tvořivých lidí. Vyvíjíme vlastní platformu pro výrobu mobilních aplikací pro firmy nejrůznějších zaměření. Díky systému AppSisto můžete mít vlastní mobilní aplikaci do jednoho týdne a za bezkonkurenční cenu.

Chcete vědět více? Zavolejte nám, napište na mail nebo online chat. Anebo rovnou přijďte. Rádi Vás uvítáme v naší kanceláři ve Foru Karlín a u dobré kávy Vám ukážeme, jak snadně a rychle můžete svým zákazníkům začít říkat: „Stáhněte si naši mobilní aplikaci“.