Často kladené otázky

Copak nestačí, že mám přizpůsobitelné stránky pro mobilní telefony?

Bohužel ne. I když jsou přizpůsobitelné, zůstávají stále webovými stránkami. Díky aplikaci poskytnete svým zákazníkům interaktivní funkce a prvky, které samotný web nenabízí. Klient se navíc dostane tou nejmodernější formou rychle a snadno ke všemu, co nabízíte. Chytré telefony jsou kompletně sestaveny z aplikací, například budík, či prohlížeče a Vy máte možnost být jednou z nich. S mobilní aplikací se navíc můžete dostat do dvou největších obchodů světa – APP STORE a GOOGLE PLAY. To s přizpůsobitelnými webovými stránkami nelze. Pokud se rozhodnete pro aplikaci, lze v těchto obchodech okamžitě získat své místo. Zaručí Vám to jistou prestiž a zároveň velmi výhodnou marketingovou pozici na místech, která navštěvují miliony lidí denně.

Jsem velmi pracovně vytížen. Kolik času bych musel aplikaci věnovat?

Žádný. Jediné, co potřebujeme je poskytnutí materiálu, který chcete ve své aplikaci mít. Ostatní je na nás. Ať už jde o grafické práce, překlopení Vámi zaslaného materiálu do aplikace, následné zveřejnění v APP STORE a GOOGLE PLAY, či úpravy po dobu užívání aplikace. O to vše se postaráme my.

K čemu mi ta aplikace vlastně bude?

Co získáte, pokud se rozhodnete pro mobilní aplikaci AppSisto

Jsme firma plná progresivních a tvořivých lidí. Vyvíjíme vlastní platformu pro výrobu mobilních aplikací pro firmy nejrůznějších zaměření. Díky systému AppSisto můžete mít vlastní mobilní aplikaci do jednoho týdne a za bezkonkurenční cenu.

Chcete vědět více? Zavolejte nám, napište na mail nebo online chat. Anebo rovnou přijďte. Rádi Vás uvítáme v naší kanceláři ve Foru Karlín a u dobré kávy Vám ukážeme, jak snadně a rychle můžete svým zákazníkům začít říkat: „Stáhněte si naši mobilní aplikaci“.

Máte dotaz?

Vložte Váš email a my se Vám ozveme.